2013-2014 eğitim öğretim yılı Hayırlı olsun.

2013-2014 YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN Yeni Eğitim-Öğretim yılına başlamanın coşku ve heyecanı içerisindeyiz. Hepimizin göz bebeği minik yavrularımız bugün ilk kez okul sıraları ile tanışacaklar, hayatlarında yeni bir sayfa açıyorlar. Yeni hayatlarıyla tanışacaklar.

2013-2014 eğitim öğretim yılı Hayırlı olsun.
2013-2014 eğitim öğretim yılı Hayırlı olsun. Hayrettin Yavuz

Yeni Eğitim-Öğretim yılına başlamanın coşku ve heyecanı içerisindeyiz. Hepimizin göz bebeği minik yavrularımız bugün ilk kez okul sıraları ile tanışacaklar, hayatlarında yeni bir sayfa açıyorlar. Yeni hayatlarıyla tanışacaklar.

Bu nedenle; değerli öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve sayın velilerimizin sevincine, heyecanına yürekten katılıyor, bu eğitim-öğretim yılının hepimize hayırlı olmasını diliyorum.

Geleceğimizin şekillenmesinde önemli yeri olan bu anlamlı günde, öğrencilerimiz okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın heyecanı ve sevincini yaşarken, yeni nesli şekillendiren değerli öğretmenlerimizin de geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı, yetiştirmenin gururunu yaşadıklarını düşünüyorum.

Eğitim, hayat boyu devam eden bir süreçtir. Kişinin gelişim ve olgunlaşma durumuna göre öğrenme etkinlikleri ve ihtiyaçları değişse de, kişinin aile durumu, çevresel etkileşimi ve okul durumu öğrencilerimizin başarı düzeyini etkileyen en önemli etkenlerdir.

Gelişen ve değişen dünya şartlarına ayak uydurabilmemiz için kendimizi geliştirmeli, büyük düşünmeli ve yaşamak istediğimiz ortamın şartlarının oluşmasında etkin olmalı, bunun için de gerekli bilgi ve donanıma sahip duruma gelmeliyiz.

Biz YAVUZ ŞİRKETLER GURUBU OLARAK, Eğitime destek verenlerle birlikte doğduğumuz GÖLKÖY ’de ve doyduğumuz Müjdeli şehir İSTANBUL 'da bir çok yatırıma imza attık. Eğitim alanındaki her yatırımın, Ülkemizin ve İlimizin aydınlık geleceğine açılan bir kapı olduğunu biliyor bu amaçla çalışmalarımız devam ettiriyoruz.

Sevgili Öğrenciler; Varlığınız bizim en büyük gücümüzdür. İnsanları sevmeyi, barışı, kardeşliği önemsemeyi, hoşgörüye dayanan anlayışı ve yaklaşımı olan bireyler olarak yetişmelisiniz

Amacımız, Okul idarecileri, öğrenci velileri, öğretmenler ve tüm eğitim camiası hep birlikte hareket ederek öğrencilerimizi, Türk Milli Eğitiminin genel amacı doğrultusunda ve en iyi şekilde yetiştirmektir. Bunu sağlamak için sizlerle birlikte yeni gelişmeleri dikkate alarak var gücümüzle çalışacağız. Çevreyle iç içe, toplumla bütünleşmiş, değişim ve gelişime açık eğitim yuvaları olarak bu eğitim-öğretim yılını hep birlikte başarıyla tamamlayacağımız noktasında eğitim camiasına inancımız ve güvenimiz tamdır.

Değerli, anne-babalar; Çocuklarınız için okullarımız ile sürekli iletişim ve işbirliği içinde olmanız çok önemlidir. Öğrenci-öğretmen-okul yönetimi ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim öğrencilerinizin başarılarını arttıracaktır. Kendilerine güvenen, üreten, düşünen ve ülkemizi daima ileriye taşıyacak yeni nesiller yetiştirmek üzere yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde tüm minik yavrularımıza başarılar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, 2013-2014 eğitim-öğretim yılının tüm toplumumuz için hayırlı ve başarılı geçmesini temenni ediyorum.

HAYRETTİN YAVUZ (OMARİ GORGADZE )
Şair-Gazeteci-Yazar

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi