Doğu Karadeniz'de Kuvvetli Yağış ve Fırtına Uyarısı

Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yarından itibaren kuvvetli yağış ve fırtına beklendiği öğrenildi. Meteoroloji 11. Trabzon Bölge Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, yapılan son değerlendirmelere göre, yarın Karadeniz kıyılarında kuvvetli olması beklenen yağışların, öğle saatlerinden sonra Trabzon, Rize ile Artvin'in kıyı ilçelerinde şiddetli (76-100 mm) ve yer yer aşırı (100 mm üzeri) olmasının beklendiği bildirildi. Perşembe günü öğle saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi beklenen kuvvetli yağış ve rüzgarın oluşturabileceği sel, su baskını, heyelan, taşkın, yıldırım, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

Doğu Karadeniz'de Kuvvetli Yağış ve Fırtına Uyarısı
Doğu Karadeniz'de Kuvvetli Yağış ve Fırtına Uyarısı Turgay Özgöz

Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yarından itibaren kuvvetli yağış ve fırtına beklendiği öğrenildi.

Meteoroloji 11. Trabzon Bölge Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, yapılan son değerlendirmelere göre, yarın Karadeniz kıyılarında kuvvetli olması beklenen yağışların, öğle saatlerinden sonra TrabzonRize ile Artvin'in kıyı ilçelerinde şiddetli (76-100 mm) ve yer yer aşırı (100 mm üzeri) olmasının beklendiği bildirildi.

Perşembe günü öğle saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi beklenen kuvvetli yağış ve rüzgarın oluşturabileceği sel, su baskını, heyelan, taşkın, yıldırım, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi