Artvin Valiliği, EMİTT Fuarına Katılıyor

Artvin Valiliği, 17. EMİTT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına katılacak

Artvin Valiliği, EMİTT Fuarına Katılıyor
Artvin Valiliği, EMİTT Fuarına Katılıyor Turgay Özgöz
Koruma altındaki doğal güzellikler, el değmemiş yaylalar ve bu güzelliklere son yıllarda katılan baraj göllerinin yanı sıra yöre insanının geleneksel misafirperverliği ile bezeli kültürünü, folklorunu yerli ve yabancı katılımcılara tanıtarak Artvin’ deki alternatif turizm imkanlarına dikkat çekmeyi amaçlayan Artvin Valiliği, 2008 yılından beri her yıl katıldığı organizasyona bu yılda katılarak stant açacak. 
24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuarında düzenlenecek olan 17. EMİTT  Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, birçok ilke imza atarak 15 yıl içinde Avrupa’nın en büyük 5. Turizm Fuarı olmayı başardı.
Dünyada ve Türkiye’de turizmde öne çıkmak isteyen beldeler, kalkınma ajansları, turizm firmaları ve sektör profesyonellerinin her yıl buluştuğu EMITT Fuarı, Helikopterli kayaktan  raftinge pek çok doğa sporunun yapılabildiği, Artvin kültür ve turizminin yanı sıra inanç turizmine odaklanmış gurupları da cezbetmektedir.
Turizmi 12 aya yayma hedefinde olan Artvin Valiliği, bu özelliklerin etkili ve yeterli bir şekilde tanıtılmasıyla, turizm sektörünün ülkemizdeki sürekli gelişimine paralel olarak ilimizin ve Doğu Karadeniz Bölgesi’nin turizm pastasından aldığı pastayı büyüterek, sektördeki yatırımcıları desteklemeyi ve istihdamı arttırmayı hedeflemektedir.
1999 yılından bu yana EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı adıyla düzenlenmekte olan fuar, bölge ülkelerinden ve uluslararası turizm camiasından büyük ilgi görerek yalnızca katılan ülke sayısı, kurulan stant ve alan olarak büyümekle kalmadı, Türkiye turizm sektörünün aynası oldu.
AVBM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi