Maçahel Vakfı 1000 kişi ile iftarda buluştu!

İstanbul'da faaliyetlerini sürdüren STK'lar, Maçahel Vakfı'nın organizasyonluğunda Ramazan Ayı'nın ilk haftasonu, Bahçelievler'de 1000 kişi ile ayni sofrada iftar programı ile buluştu. Kura-n ve Sema gösterisinin yanı sıra dini müzik dinletisi ile misafirler ile güzel bir birliktelik yaşandı.

Maçahel Vakfı 1000 kişi ile iftarda buluştu!
Maçahel Vakfı 1000 kişi ile iftarda buluştu! Hayrettin Yavuz
Haberin galerisi için tıklayın!
 
Macahel Vakfı Geleneksel iftar programı samimi hoşgörü ortamında hemen hemen hatasız bir şekilde gerçekleştirildi. MEKÂNI gece için tahsis eden hemşehrimiz Erkan Özaydın ve Serkan Özaydın .sevfi Seyfettin Kara beylere ve yemek sponsorlarına katkılarından dolaýı.
Organizazyon için
Vakıf yöneticilerine
VEL HASIL
kimin emeği geçmişse onların tamamına. Şahsım.
Görüldüğü üzere hemen hemen herkese ulaşılmış. Özellikle Vakfımızın kurucularına, küskünlerine yada bu güne kadar sebep ki sebepsiz organizasyonlara katilmayanlara ulaşılmış ve onlarda beşik davetlerine icap etmişler.
Benim hep bahsettiğim budur. Önce içinde Demokratik barışı ve istikrarı sağla. Sonra iddialı ol büyük projelere imza at.
Bu minval üzerinde devam edileceği hususunda başkan Süleyman Köse ' nin sunuş konuşmalarını dikkatle dinlerken. Dip not olarak bunları almam. Sevindiricidir.
Teşekkürler arkadaşlar. Önce nazik davetleriniz üzere sonra göstermiş olduğunuz genel dert orman için Hacer Yıldız hankendi ve diğer tüm yöneticilere de çok çok teşekkürler.
DÍDÍ MADLOBA...
Şahsım by Hayrettin Yavuz ve kurumum
www.Macahelgazetesi.com adına sonsuz şükranlarımı arz ediyorum.
Fotoğraflar için Ramazan Balcıoğlu'na teşekkür ederiz...
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi