Hasan Ekinci Hasret Giderdi

Bir yakının düğünü için Şavşat’a gelen Eski Orman Bakanı Hasan Ekinci, Belediye Parkında sevenleri ile tekrar buluşarak vatandaşlarla sohbet eti.

Hasan Ekinci Hasret Giderdi
Hasan Ekinci Hasret Giderdi Turgay Özgöz
 
     
ORMAN BAKANI
HASAN EKİNCİ
 
  ŞAVŞAT - 1939, İshak - İstanbul Üni. Orman Fakültesi - Fransızca, Az İngilizce - Orman Yüksek Mühendisi - Borçka, Ayancık Orman İşl.Md., Erzurum Bölge Başmüdürü - 5, XVIII ve XIX uncu Dönem Artvin Milletvekili - Orman Bakanı - Evli, 3 Çocuk.

Eski Orman Bakanı Hasan Ekinci, Belediye Parkında sevenleri ile tekrar buluşarak vatandaşlarla sohbet eti.

 

Şavşat Hükümet konağı önündeki parkta vatandaşlarla bir süre sohbet eden Eski Orman Bakanı Hasan Ekinci Artvin’e yapmış olduğu hizmetlerin bir bölümünü anlattı.

Ekinci; “Şu anda yapılan veya devam eden birçok hizmetin kendi dönemlerinde başlatıldığını o dönemde elektriksiz susuz yol sorunları oldukça fazla olan bir Artvin vardı. Yapmış olduğumuz çalışmalarla Barajların üniversitenin ilk adımlarının kendi döneminde atıldığına dikkat çekti. Ayrıca içme suları, sulama suları köylere ve hatta yaylalara kadar elektrik ve yolların başlangıçları da kendi döneminde olduğunu vurguladı. Artvin’de en az 10 bin insana iş imkanı sağladığını da hatırlatan Ekinci Artvin’imizde iş alanları olmadığı için Artvin insanının bu işlere ihtiyacı olduğunu ve hatta bu işe vermelerden dolayı mecliste soru önergesi ile karşı karşıya kaldığını belirtti. Ülkenin ekonomik krizlerini pek fazla hissetmeyen Artvin halkı bu işler sayesinde elde edilen gelirlerden kaynaklandığına dikkat çekerek Türkiye siyaseti ile de vatandaşların sorularını cevaplandırdı.

Vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden Ekinci daha sonra düğüne katılmak üzere Belediye parkından ayrıldı.

DA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi