Vali Doğanay,Türkiye Şampiyonu Alkan'ı tebrik etti

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Bursa’da Osmangazi Belediyesi tarafından 23 Nisan Pazar günü düzenlenen 12'nci Bursa Orhangazi Uluslararası Tarihi Kent Koşusu “Masterler” kategorisinde Türkiye birincisi olan Artvinli Talat Alkan'ı makamında kabul ederek, başarısından dolayı kutladı.

Vali Doğanay,Türkiye Şampiyonu Alkan'ı tebrik etti
Vali Doğanay,Türkiye Şampiyonu Alkan'ı tebrik etti Turgay Özgöz
15 kilometrelik Uluslararası Tarihi Kent Koşusu'nda bin 276 sporcu, 4 bin metrelik halk koşusunda ise bin 871 sporcunun ter döktü. Yarışlara Kenya, Etiyopya, Fas, Uganda, Rusya ve Yunanistan'dan toplam 26 sporcu katıldı.
 
Yarışlara Artvin ilinden katılan Artvinli başarılı sporcumuz Talat Alkan, yarışmada 1 saat 43 saniye derece yaparak Türkiye şampiyonluğunu elde etti.
 
Başarılı sporcuyu makamında kabul edilen Vali Doğanay, "Bursa’daki anlamlı yarışlarda ilimizi başarıyla temsil ederek Türkiye şampiyonluğunu ilimize getirdiniz ve tüm Artvinlileri gururlandırdınız. İlimizi temsilen katıldığınız gerek yurt içi gerekse yurt dışı yarışlarda serhad şehrimizin tanıtımına büyük katkı sağlıyorsunuz. Sizleri başarılarınızdan dolayı tüm Artvinliler adına bir kez daha tebrik ediyorum ve başarılarınız daim olmasını diliyorum. Valilik olarak maddi ve manevi olarak her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz." diye konuştu.
 
Ziyaretin sonunda Vali Doğanay başarılı sporcu Alkan ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi