EMİTT Fuarı başladı

21.doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Seyahat Fuarı TÜYAP fuar merkezi 12. Hol'de Kültürel objelerle yöresel tat ve sunumlarla Cennet diyarı ve huzur kenti Ordu'yu merak edenler Fuar merkezinde bekleniyorsunuz.

EMİTT Fuarı başladı
EMİTT Fuarı başladı Hayrettin Yavuz

 

EMİTT Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm fuari Istanbul Tüyap fuar merkezinde bugün açılışı gerceklestirildi.

Yogun ilgi goren Ordu tanıtım standı önemli Ziyaretciler ağırladı.

Basta Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Sn Hüseyin Yayman ve

Afyon Valimiz  olmak üzere gün boyu bizleri ziyaretleri ile onurlandiran tüm misafirlerimize tesekkur ediyoruz.

İl kültür ve Turizim müdürü sayın Toarlak ;

Ilimizin Tarihini kültürünü ve Dogasinin tanıtılacağı, Sayin Valimiz Irfan Balkanlioglu'nun katilimlari ile Dünyada Turizm fuari sıralamasında 5. Sırada olan yaklaşık 85 ülke ve sektör temsilcisi,turizm profosyonellerinin katılımı ile gerçekleşen Emitt Doğu Akdeniz Turizm Fuarinda yerimizi aldık.

TÜYAP FUAR MERKEZI 12. HOLE KÜLTÜREL OBJELERIMIZLE YÖRESEL TAT SUNUMLARIMIZLA CENNET DİYAR VE HUZURUN KENTI ORDU'YU MERAK EDEN HERKESI FUARA BEKLIYORUZ. dedi.

Ordu il kültür ve turizim müdürü.

Uğur TOPARLAK

Bizde

www.macahelgazetesi.com  

ailesi olarak EMİTT FUARININ BAŞTA ÜLKEMİZE VE  ORDU' ilimize hayırlar getirmesini dileriz.

ORDU'nun tanıtılmasında  büyük katkıları olan Kıymetli müdürümüze kolaylık ve başarılar diliyoruz...

 

          EMİTT FUARI HAKKINDA  GEÇMİŞİ VE BUGÜNÜ HAKKINDA 

 

 

 

 

 

 

 

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyehat Fuarı - Emitt, ilk kez 1997 yılında Voyager Uluslararası Turizm ve Tatil Fuarı adıyla Tepebaşı'ndaki Tüyap Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi

İlk iki yıl iç turizm ağırlıklı olarak gerçekleşen fuar, bölge ülkelerinden ve uluslararası turizm camiasından gelen talep üzerine yabancı destinasyonların da tanıtıldığı bir fuar haline geldi.

1999 yılında Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyehat Fuarı - EMITT, 2009 Yılından itibaren ITE Turkey bünyesinde yer alan Ekin Fuarcılık ve EUF - E Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenleniyor.

16 yıl içerisinde dünyanın en büyük ilk beş turizm fuarı arasında yer alan EMITT Turizm Fuarı, her geçen yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla bölge sektörünün büyümesine doğrudan katkı sağlıyor.

ITE Group'un "Turizm ve Seyehat" alanında 5 ülkede düzenlediği, bölgelerinin en büyükleri olan 6 fuar sayesinde sektöre özel bir uzmanlığı yer alıyor. ITE Turkey ise EMITT Turizm Fuarı ile 21 yıllık tecrübeye ve uzmanlığa sahip bulunuyor. ITE Group Plc.'nin sağladığı güçlü küresel ağ ile ITE Turkey'in deneyimi ve portföyünü birleştiren EMITT, turizm sektörü için daha güçlü bir sinerji yaratmaya devam edecek.

Fuar Tarihleri: 26-29 Ocak 2017
(Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar)

Fuar Saatleri: 10:00 - 18:00

Fuar Alanı: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
E-5 Karayolu, Gürpınar Kavşağı, Beylikdüzü / Büyükçekmece 34522 İstanbul - Türkiye

Katılımcılar: 
A.B.D, Afganistan, Almanya, Andora, Angola, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, B.A:E, Bahreyn, Birleşik Krallık, Bosna - Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Çin, Dominik Cumhuriyeti, Ermenistan, Fas, Filipinler, Filistin, Fransa, Guatemala, Gürcistan, Hindistan, Hollanda, Honduras, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kıbrıs, Kırgızistan, Kore, Kosova, Kuveyt, Letonya, Liberya, Libya, Lübnan, Macaristan, Madagaskar, Makedonya, Malawi, Maldivler, Meksika, Mısır, Moğalistan, Moldova, Monako, Nepal, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Ruanda, Rusya, San Marino, Sırbistan, Slovenya, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Swaziland, Tanzanya, Tayland, Tunus, Uganda, Ukranya, Ürdün, Yemen, Yunanistan

Ürün Grupları: Otel İşletmeleri, Turizm İşletmeleri, Tur Operatörleri, Seyahat Acentaları, Turizm Tedarikçileri, Resmi Kurumlar, Diplomatik Temsilcilikler, Etkinlik Organizatörleri, Akademik Kurum Ve Kuruluşlar, Diğer Turizm Faaliyetleri, Basın

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi